Állásajánlatok

Dinamikusan fejlődő vállalkozásunk szakértői csapatába az alábbi munkakörre keresünk kollégát:

Csomagolástechnológiai gépkezelő technikus munkatárs

A Prospektus Kft. (8200 Veszprém, Tartu u. 6.) egy 100 %-ban magyar tulajdonú vállalkozás, amely 30 éve a hazai és a nemzetközi íves ofszet nyomtatás kiemelkedő képviselője. Tevékenységünket a megalapítás óta a minőségi nyomtatott termékek előállítása iránt érzett feltétlen elkötelezettségünk és szenvedélyünk motiválja.

Feladatok:

  • Stancológépek használata,
  • Dodoz hajtogató- és ragasztógép használata,
  • A hozzá beosztott kollégák munkájának irányítása,

Elvárások:

  • Jó műszaki érzék,
  • Mechanikus gépek beállításában szerzett gyakorlat,
  • Önálló munkavégzésre való képesség,
  • Rugalmasság, pontosság,
  • Kötelességtudat, megbízhatóság,

Előnyt jelent:

  • Veszprémi vagy Veszprém környéki lakhely,
  • Hasonló területen szerzett gyakorlat.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem,
  •  Cafeteria,
  • 13. havi bér,
  • Teljesítményarányos prémiumrendszer,
  • Lakhatási támogatás.

 fényképes szakmai önéletrajzokat a e-mail címre várjuk. A fentieken túl bővebb információval a www.prospektusnyomda.huvagy a +36 30/927 8317 telefonszámon szolgálunk.

Veszprém, 2016. április 18.